Rebels with a good cause

Olemme kokenut tiimi yrittäjiä, sijoittajia, yritysjohtajia ja tieteenharjoittajia vahvalla kansainvälisellä osaamisella. Laita meille sähköpostia ja olemme sinuun yhteydessä mahdollisimman pian.

TUTUSTU MEIHIN

Tomi Asanti

Managing Partner, Real Estate

+358 40 741 2097
tomi.asanti@innovestor.fi

LinkedIn

Matti Härkönen

Managing Partner, Corporate Venturing

+358 40 578 2688
matti.harkonen@innovestor.fi

LinkedIn

Anna Bernitz (on study leave)

Director, Legal & Compliance

+358 40 8384 965
anna.bernitz@innovestor.fi

LinkedIn

Heli Mehtätalo-Takala

Director, Marketing & Communications

+358 50 402 6781
heli.mehtatalo-takala@innovestor.fi

LinkedIn

Päivi Ihme

Director, Investor Relations

+358 40 586 5627
paivi.ihme@innovestor.fi

LinkedIn

Mika Palsinajärvi

Senior Manager, Investor Relations

+358 43 825 0494
mika.palsinajarvi@innovestor.fi

LinkedIn

Mika Nenonen

Senior Manager, Institutional Investor Relations

+358 50 410 0955
mika.nenonen@innovestor.fi

LinkedIn

Aleksi Huhta

Senior Manager, Investor Relations

+358 44 265 7722
aleksi.huhta@innovestor.fi

LinkedIn

Marianne Halinen

Manager, Investor Relations

+358 50 422 6367
marianne.halinen@innovestor.fi

LinkedIn

Mikko Rautiainen

Investment Manager

+358 50 570 5985
mikko.rautiainen@innovestor.fi

LinkedIn

Elina Nikula

Back Office Manager

+358 50 307 7994
elina.nikula@innovestor.fi

LinkedIn

Essi Hänninen

Administrative Coordinator

+358 40 562 9716
essi.hanninen@innovestor.fi

LinkedIn

Emma Kettunen

Marketing Trainee


emma.kettunen@innovestor.fi

LinkedIn

Janne Juhola

Partner, Innovestor Ventures

+358 40 756 6687
janne.juhola@innovestor.fi

LinkedIn

Hannu Jungman

Partner, Innovestor Ventures

+358 45 124 8870
hannu.jungman@innovestor.fi

LinkedIn

Petri Laine

Partner, Innovestor Ventures

+358 400 909 447
petri.laine@innovestor.fi

LinkedIn

Myron Seto

Partner, Innovestor Ventures

+358 50 477 0310‬
myron.seto@innovestor.fi

LinkedIn

Pekka Simula

Partner, Innovestor Life Science

+358 40 730 0445
pekka.simula@innovestor.fi

LinkedIn

Milla Koistinaho

Partner, Innovestor Life Science

+358 44 590 0603
milla.koistinaho@innovestor.fi

LinkedIn

Marko Kuisma

Partner, Innovestor Life Science

+358 50 377 3084
marko.kuisma@innovestor.fi

LinkedIn

Sara Kangaspeska

Investment Director, Innovestor Life Science

+358 44 012 72 67
sara.kangaspeska@innovestor.fi

LinkedIn

Matias Posa

Analyst, Innovestor Life Science


matias.posa@innovestor.fi

LinkedIn

Lauri Karjalainen

Analyst, Innovestor Ventures

+358 50 917 4896
lauri.karjalainen@innovestor.fi

LinkedIn

Dulguun Batbileg

Trainee, Innovestor Ventures


dulguun.batbileg@innovestor.fi

Niklas Vuorinen

Investment Manager, Real Estate

+358 40 563 8260
niklas.vuorinen@innovestor.fi

LinkedIn

Elie Kopaly

Asset Manager, Real Estate

+358 50 332 4159
elie.kopaly@innovestor.fi

LinkedIn

Anna-Mari Jalo

Trainee, Real Estate

+358 40 352 2670
anna-mari.jalo@innovestor.fi

LinkedIn

Maria Aller

Trainee, Real Estate

+358 44 517 0599
maria.aller@innovestor.fi

LinkedIn

Susanne Forsberg

Business Director, Corporate Venturing

+358 50 576 0851
susanne.forsberg@innovestor.fi

LinkedIn

Satu Haka

Business Director, Corporate Venturing

+358 50 304 8779
satu.haka@innovestor.fi

LinkedIn

Katri Rutanen

Service Manager, Corporate Venturing

+358 50 470 3573
katri.rutanen@innovestor.fi

LinkedIn

Lassi Starck

Service Manager, Corporate Venturing

+358 400 528 408
lassi.starck@innovestor.fi

LinkedIn

Sonja Lätti

Service Manager, Corporate Venturing

+358 50 554 7894
sonja.latti@innovestor.fi

LinkedIn

Liina Kekki

Trainee, Corporate Venturing


liina.kekki@innovestor.fi

LinkedIn

Maria Häkkinen (on maternity leave)

Business Director, Corporate Venturing

+358 45 130 3751
maria.hakkinen@innovestor.fi

LinkedIn

Anni Hintikka (on maternity leave)

Service Manager, Corporate Venturing

+358 40 024 4488
anni.hintikka@innovestor.fi

LinkedIn

Matti Härkönen

Managing Partner, Corporate Venturing

+358 40 578 2688
matti.harkonen@innovestor.fi

Susanne Forsberg

Business Director, Corporate Venturing

+358 50 576 0851
susanne.forsberg@innovestor.fi

Satu Haka

Business Director, Corporate Venturing

+358 50 304 8779
satu.haka@innovestor.fi

Katri Rutanen

Service Manager, Corporate Venturing

+358 50 470 3573
katri.rutanen@innovestor.fi

Lassi Starck

Service Manager, Corporate Venturing

+358 400 528 408
lassi.starck@innovestor.fi

Sonja Lätti

Service Manager, Corporate Venturing

+358 50 554 7894
sonja.latti@innovestor.fi

Liina Kekki

Trainee, Corporate Venturing


liina.kekki@innovestor.fi

Maria Häkkinen (on maternity leave)

Business Director, Corporate Venturing

+358 45 130 3751
maria.hakkinen@innovestor.fi

Anni Hintikka (on maternity leave)

Service Manager, Corporate Venturing

+358 40 024 4488
anni.hintikka@innovestor.fi

Päivi Ihme

Director, Investor Relations

+358 40 586 5627
paivi.ihme@innovestor.fi

Mika Palsinajärvi

Senior Manager, Investor Relations

+358 43 825 0494
mika.palsinajarvi@innovestor.fi

Mika Nenonen

Senior Manager, Institutional Investor Relations

+358 50 410 0955
mika.nenonen@innovestor.fi

Aleksi Huhta

Senior Manager, Investor Relations

+358 44 265 7722
aleksi.huhta@innovestor.fi

Marianne Halinen

Manager, Investor Relations

+358 50 422 6367
marianne.halinen@innovestor.fi

Wilhelm Lindholm

Group CEO

+358 40 5811051
wilhelm.lindholm@innovestor.fi

Tommi Äijälä

Group Chair

+358 50 364 1825
tommi.aijala@innovestor.fi

Tomi Asanti

Managing Partner, Real Estate

+358 40 741 2097
tomi.asanti@innovestor.fi

Matti Härkönen

Managing Partner, Corporate Venturing

+358 40 578 2688
matti.harkonen@innovestor.fi

Anna Bernitz (on study leave)

Director, Legal & Compliance

+358 40 8384 965
anna.bernitz@innovestor.fi

Heli Mehtätalo-Takala

Director, Marketing & Communications

+358 50 402 6781
heli.mehtatalo-takala@innovestor.fi

Päivi Ihme

Director, Investor Relations

+358 40 586 5627
paivi.ihme@innovestor.fi

Tomi Asanti

Managing Partner, Real Estate

+358 40 741 2097
tomi.asanti@innovestor.fi

Niklas Vuorinen

Investment Manager, Real Estate

+358 40 563 8260
niklas.vuorinen@innovestor.fi

Elie Kopaly

Asset Manager, Real Estate

+358 50 332 4159
elie.kopaly@innovestor.fi

Anna-Mari Jalo

Trainee, Real Estate

+358 40 352 2670
anna-mari.jalo@innovestor.fi

Maria Aller

Trainee, Real Estate

+358 44 517 0599
maria.aller@innovestor.fi

Mikko Rautiainen

Investment Manager

+358 50 570 5985
mikko.rautiainen@innovestor.fi

Elina Nikula

Back Office Manager

+358 50 307 7994
elina.nikula@innovestor.fi

Essi Hänninen

Administrative Coordinator

+358 40 562 9716
essi.hanninen@innovestor.fi

Greete Pöder

Legal Trainee

+358 50 438 9079
greete.poder@innovestor.fi

Wilhelm Lindholm

Group CEO

+358 40 5811051
wilhelm.lindholm@innovestor.fi

Tommi Äijälä

Group Chair

+358 50 364 1825
tommi.aijala@innovestor.fi

Mikko Rautiainen

Investment Manager

+358 50 570 5985
mikko.rautiainen@innovestor.fi

Janne Juhola

Partner, Innovestor Ventures

+358 40 756 6687
janne.juhola@innovestor.fi

Hannu Jungman

Partner, Innovestor Ventures

+358 45 124 8870
hannu.jungman@innovestor.fi

Petri Laine

Partner, Innovestor Ventures

+358 400 909 447
petri.laine@innovestor.fi

Myron Seto

Partner, Innovestor Ventures

+358 50 477 0310‬
myron.seto@innovestor.fi

Pekka Simula

Partner, Innovestor Life Science

+358 40 730 0445
pekka.simula@innovestor.fi

Milla Koistinaho

Partner, Innovestor Life Science

+358 44 590 0603
milla.koistinaho@innovestor.fi

Sara Kangaspeska

Investment Director, Innovestor Life Science

+358 44 012 72 67
sara.kangaspeska@innovestor.fi

Matias Posa

Analyst, Innovestor Life Science


matias.posa@innovestor.fi

Lauri Karjalainen

Analyst, Innovestor Ventures

+358 50 917 4896
lauri.karjalainen@innovestor.fi

Ota yhteyttä

Laita meille sähköpostia ja vastaamme sinulle mahdollisimman pian.

Haluan vastaanottaa sähköpostia sijoitusmahdollisuuksista, portfolioyritysten kuulumisista, kasvuyritysyhteistyöpalveluista ja muista alan kiinnostavista näkökulmista.